9 Mayıs 2017 Salı günü, Hilton İstanbul Kozyatağı’nda 6. SCP Club etkinliği

Tedarik Zinciri Yönetimi alanında daha kaliteli hizmet sağlamak amaçlıyla  2015 yılında sizlerin destek ve katılımıyla SCP Club (Supply Chain Professionals Club) projesini hayata geçirdik.

Bu sene 6’ncısı düzenleyeceğimiz SCP Club etkinliğimizde, E-perakende ve Omni Channel konularıyla ilgili Peter BOCKEN (Director of Retail for Slimstock) ve Necmi KAHRAMAN (Director of E-Commerce at A&Y Marka Mağazacılık – Boyner Group), Gökhan ÇAPRAZ (Retail&Consumer Business Industry Expert), bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşacaktır.

Etkinliğimiz 9 Mayıs Salı günü Hilton Kozyatağı Otel’de saat 16.00 ile 20.00 arası gerçekleşecektir.

11 Mayıs Çarşamba Swissôtel The Bosphorus’da Yılın 2. SCP Club etkinliğiSC 4.0

11 Mayıs Çarşamba saat 16:30-20:00 arası Swissôtel The Bosphorus’da bu yılın 2. SCP Club etkinliği düzenlenecektir.

Davos’ta gerçekleşen bu yılki Dünya Ekonomik Forumu “Dördüncü Sanayi Devrimini Yönetmek” temasına odaklandı. Sanayi 4.0 olarak adlandırılan bu yaklaşım, siber-fiziksel sistemler ve veri işlemenin dinamikleşmesi ile değer zincirlerinin birbirlerine bağlandığı, uçtan uca tam entegrasyonun hedeflendiği, akıllı üretim ile akıllı fabrika olgularının desteklendiği bir dönüşümü içermektedir. Sanayi devriminin bu son dalgasının bugün lojistik ve tedarik zincirlerini de şekillendirmesi beklenmektedir.

 

“Tedarik Zinciri 4.0” diye adlandırılan bu dijital dönüşümün yönetsel yaklaşımlarını, teknolojilerini ve endüstriyel uygulamalarını Galatasaray Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı ve LODER Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan; SAP Satış Yöneticisi Fatih Kayadelen ve Codemodeon Kurucu Ortağı Yağız Hatay bizimle paylaşacaklar.

 

Ayrıca etkinlikte, Codemodeon firmasının Cevahir AVM’nin 10. yıl kutlamalarına özel olarak tasarladığı ve birçok ödül alan Altın Yolculuk sanal gerçeklik projesini de deneyimlemek fırsatı bulacaksınız.

 

Program akışını Final-Tedarik Zinciri 4.0-11 Mayis etkinlik duyurusuna tıklayarak indirebilirsiniz.

 

Etkinliğimizde sizi de aramızda görmekten mutluluk ve onur duyarız.

 

LCV: 10 Mayıs 2016 – Lale Basol ( l.basol@slimstock.com)

 

17 February Slimstock Supply Chain Game ( Beer Game)

Screen Shot 02-15-16 at 04.19 PM
Do you fully understand what impact supply chain decisions have on your business? Every supply chain is characterised by its own combination of external factors which, when not managed effectively, can hinder the effectiveness of the entire operation. Through playing the Slimstock Supply ChainGame, you will learn about the importance of cooperation and supply chain transparency.
 
Date: 17 February 2016 Wednesday at 16:00-21:00
Location: Kozyatağı Hilton
For more information click here or contact  Lale Başol  +90 (0) 216 549 20 49 l.basol@slimstock.com

3 Haziran SCP Club Etkinliği

SCP CLUB LANSMANI // 11 MART 2015

Sizlerin desteği ve katılımı ile geleneksel hale getirdiğimiz ISCSI (International Supply Chain Summit İstanbul) organizasyonundan aldığımız geri bildirimler doğrultusunda,  tedarik zinciri yönetimi alanında daha kaliteli hizmet üretebilmesine yönelik fayda sağlamak amacı ile SCP Club (Supply Chain Professionals Club) projesi hayata geçiyor. SCP Club lansmanımız, 11 Mart Çarşamba günü saat 16.00 ile 21:00 arası Beylerbeyi Bosphorus Palace Otel’de gerçekleşecektir. Etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyarız. Ajanda ve konuşmacılarla ilgili detaylı bilgi için buraya TIKLAYINIZ LCV: 1 Mart 2015 Songül Sezer T: +90 (0) 216 549 20 49

ISCSI 2015 // 16-17 EYLÜL 2015

Önceki senelerde sayıları 150’nin üzerinde dünya çapında şirketin katılımı ile gerçekleşen Uluslararası Tedarik Zinciri Zirvesi İstanbul, bu yıl 3. kez 16-17 Eylül 2015 tarihlerinde düzenlenecek. Özellikle deneyimlerin paylaşılması, yöneticileri üretmeye ve geliştirmeye yönlendirerek uluslararası platformlarda da yer almalarını sağlayacak.