2020 Basın Haberleri

2014 yılından itibaren her yıl organize edilen "Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” bu yıl 6.kez sahiplerini bulacak. İş dünyasının önemli isimleri 2 Aralık 2020 Çarşamba günü online olarak gerçekleştirilen etkinlikte açıklandı.

 

2019 Basın Haberleri

2014 yılından itibaren her yıl organize edilen "Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” bu yıl 5.kez sahiplerini buldu. İş dünyasının önemli isimleri 4 Aralık 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilen görkemli törende ödüllerine kavuştu.

 

2018 Basın Haberleri

Slimstock ve Lojistik Derneği (LODER) ortaklığı ile bu yıl dördüncü kez düzenlenen "Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” ödül töreni iş dünyasının önemli isimlerini ağırladı.

Unilever, Tadım, Turkcell, Eczacıbaşı gibi dünya çapında bilinen firmalarının kurucuları ve üst düzey yöneticilerinin katıldığı "Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesi dün gece gerçekleşen gala yemeğinde açıklandı.

2015 Basın Haberleri

Uluslararası Tedarik Zinciri Zirvesi, (3rd International Supply Chain Summit İstanbul-İSCSİ) yaklaşık 200 yerli ve yabancı katılımcıyla 16-17 Eylül tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de yapıldı.
Şimdiye kadar Slimstock, LODER, DSV, ORTEC, SCM tarafından organize edilen ISCSI Zirvesi’nin düzenleyicileri arasına bu yıl Venlo ve THY katıldı. “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri Listesi” de zirvenin ilk günü Gala yemeğinde açıklandı.

2014 Basın Haberleri

2013 Basın Haberleri