2015

Haberlere ulaşmak için tıklayınız.

Dünyanın büyük firmalarının kurucuları ve üst düzey yöneticileri ISCSI 2015 Uluslararası Tedarik Zinciri Zirvesi’nde bir araya geldi

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Tedarik Zinciri Zirvesi, (3rd International Supply Chain Summit İstanbul-İSCSİ) yaklaşık 200 yerli ve yabancı katılımcıyla 16-17 Eylül tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de yapıldı.
Şimdiye kadar Slimstock, LODER, DSV, ORTEC, SCM tarafından organize edilen ISCSI Zirvesi’nin düzenleyicileri arasına bu yıl Venlo ve THY katıldı. “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri Listesi” de zirvenin ilk günü Gala yemeğinde açıklandı.
 
En İyi Tedarik Zinciri Yöneticileri belirlendi
 
En İyi Tedarik Zinciri Yöneticisi Ödülü’nü alan isimler şöyle: Ramazan ALTINAY (N11.COM Lojistik Yöneticisi), Necmettin BAŞOL (PEPSICO SC Geliştirme ve Verimlilik Yöneticisi), Sedat BİRİNCİ (ATASUN OPTİK Lojistik Yöneticisi), Hasan BOZAN (KONYA ŞEKER Lojistik Direktörü), Mehmet BOZAN (SEALED AIR Türkiye, Orta Asya, İsrail Tedarik Zinciri Direktörü), Fatmagül CENGAVER (AMCOR FLEXIBLES İSTANBUL Tedarik Zinciri Yöneticisi), Çağrı ÇALIŞIR (CLARIANT Lojistik Bölge Başkanı, Türkiye, Ortadoğu ve Afrika), Erdem ÇALIŞKAN (FLORMAR SC Direktör ve Yönetim Kurulu Üyesi), Özlem GECİKLİ (POLYPLEX Tedarik Zinciri Direktörü), Burak GÜRCAN (TESCO KİPA Tedarik Zinciri Sipariş ve Geliştirme Müdürü), Mustafa IŞIK (MEDICALPARK Tedarik Zinciri Direktörü), Recai IŞIKTAŞ (FORD OTOSAN Lojistik Yöneticisi), Mehmet KAYA (BIOTA Tedarik Zinciri Yöneticisi), Yelda KUŞÇU (L’OREAL Operasyon Direktörü), İhsan KÜLLÜK (POLİPRO PLASTİK Fabrika Yöneticisi), Osman OCAK (HENKEL Lojistik Yöneticisi), Cemalettin OSMANOĞLU (TUVTURK Fabrika Yönetimi ve Teknik Koordinasyon Yöneticisi), Hüseyin İlteriş  ÖZTÜRK (MUDO Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı), Nurgül ŞAHİN BENGİ (HUGOBOSSVP Tedarik Zinciri Yöneticisi), Ömer Onur ŞANSAL ( SIEMENS Lojistik ve Dış Ticaret Yöneticisi), Mine TİRİT (CHIESI İLAÇ Lojistik Yöneticisi), Akın TOROS (AKYÜREK PAZARLAMA Lojistik Operasyon Başkanı), Onur YALÇIN (TOFAŞ Tedarik Zinciri Direktörü), Arif YILDIRIM (KARACA Tedarik Zinciri Direktörü), Cenk YÜKSEL (SAMSUNG Lojistik Başkanı).

Ayrıca, En İyi Sürdürülebilirlik Kategorisi’nde Necmettin BAŞOL (PEPSİCO SC Geliştirme ve Verimlilik Yöneticisi), En İnovatif Kategoride Onur YALÇIN (TOFAŞ Tedarik Zinciri Direktörü), En İyi Teknoloji Kategori’nde Akın TOROS (AKYÜREK PAZARLAMA Lojistik Operasyon Başkanı), En Verimli/Efektif Kategorisi’nde Arif YILDIRIM (KARACA ZÜCCACİYE Tedarik Zinciri Direktörü) ödül aldılar.
 
Jüri üyeleri ise Şikago De Paul Üniversitesi Profesörü Nezih Altay, LODER Başkanı Prof. Gülçin Büyüközkan, LODER Başkan Yardımcısı Prof. Mehmet Tanyaş,  SCM Kurucusu ve Sahibi Martijn Lofvers ve Kumport Deniz Konteyner Terminali VP Ticaret Yöneticisi Erhan Tunçbilek oldu